Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/jlo.jpg

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëseYlli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz.

Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezanton koleksionin e ri.

Ajo bashkëpunoi me këtë brend, për të sjellë koleksionin e sandaleve, ndërsa gjithë vëmendjen e mori paraqitja e saj.

Jennifer u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të zezë, në të cilin ekspozoi këmbët seksi.

“”Është zyrtarisht sezona e sandaleve dhe koleksioni i ri i pranverës  #JLOJenniferLopez ka arritur në @DSW“, ka shkruar ajo.

JLo është ndër emrat e njohur të shoubizit, që përkundër moshës vazhdon të qëndrojë në top-formë.

 

 

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera