Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/justin.jpg

Justin Bieber u kërkon mediave të ndalojnë përdorimin e fotove të tij të vjetraJustin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë në shkrepje.

Autori i “Sorry” pranoi se ishte i zhgënjyer kur zbuloi se kaq shumë foto erdhën nga premiera e dokumentarit të tij në YouTube në janar, kur ai nuk ndihej mirë.

Unë nuk e di se cili është algoritmi pse shfaqen fotografi të caktuara, por kjo është kaq zhgënjyese duke marrë parasysh se unë kam marrë shumë kohë për t’u bërë i shëndetshëm dhe ndihem sikur njerëzit përpiqen të më sabotojnë në mënyrë legjitime”, tha Justin.

Kjo ishte një kohë jo e shëndetshme. Unë po luftoja sëmundjen Lyme, apo jo? Në të gjitha fotot kryesore dukem i çrregullt, apo jo? Unë padyshim që po kaloja një kohë të vështirë, por këto janë fotot që mediat vazhdojnë t’i përdorin. Ka kaq shumë fotografi të reja që unë u kam shërbyer mediave dhe ata vazhdojnë të përdorin këto fotografi”.

Cila është marrëveshja …? Është zhgënjyese për mua. Do të doja ta ndryshonin atë. Unë u kam kërkuar ta ndryshojnë. Kam bërë shumë fotosesione që nga ajo kohë, por ata duhet t’i vendosin këto foto”, përfundoi Justin Bieber, i cili doli publikisht me betejën e tij të sëmundjes Lyme në janar.

Të fundit

Fanses i digjet shtëpia dhe disku me këngët e Bebe Rexhës, këngëtarja bën këtë veprim

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, shumë herë e ka dëshmuar dashurinë që ka për fansat e saj, shkruan lajmi.net. Shumë herë ajo iu përgjigjet fansave të saj, ndërsa n

Dua Lipa shtatzënë?

Vetëm dy foto dhe disa emoji, ka mjaftuar që ndjekësit të mendojnë se Dua Lipa është shtatzënë. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, publikoi ditën e sotme, dy foto në I

Lana Del Rey: Donald Trump është reflektim i problemit më të madh të botës

Lana Del Rey mendon se Donald Trump është thjesht “reflektimi i problemit më të madh që ka bota jonë”. Në një intervistë të dhënë së fundmi për BBC Radio 1, kur u pyet se si e përba

Jennifer Lopez ҫmend pushuesit me linjat e saj

Ajo ka një trup ‘vrasës’ për shumë vite që merret me vallëzim dhe me stërvitje të rregullta. Dhe Jennifer Lopez ngriti temperaturat duke shfaqur fizikun e saj në plazhet e Turks a

Noizy kërkon 100 mijë komente në Instagram për të lansuar këngën “Një herë e mirë”

Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit sa i përket zhanrit hiphop. Kohëve të fundit artisti është ballafaquar me disa ‘diss-a’ nga kolegë të tij, çka bëri

Anxhelina shfaqet joshëse në rrjetet sociale

Anxhelina Hadërgjonaj së fundmi është rikthyer në muzikë. Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon. Ajo paraqitet mjaft me stil në Inst

Info Tjera