Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/justin-timberlake-jessica-biel-2018-sept-u-billboard-1548-1583270897-1024x677-1.jpg

Justin Timberlake dhe Jessica Biel mirëpresin fëmijën e tyre të dytë!Çifti i njohur Justin Timberlake dhe Jessica Biel kanë mirëpritur kohëve të fundit fëmijën e tyre të dytë, duke e mbajtur sekret shtatzëninë dhe lindjen  nga mediat ndërkombëtare.

Brian McKnight, miku dhe bashkëpunëtori i Justin, tha për Hollywood Life të premten që këngëtari i “Can’t Stop the Feeling” kohëve të fundit ka është bërë baba për herë të dytë. Biel, 38 vjeçe, nuk ka postuar asnjë foto të plotë të vetes në mediat e saj sociale që nga marsi.

Gjersa çifti akoma nuk kanë konfirmuar këtë lajm, Daily Mail ka raportuar që foshnja është djalë, por detaje si emri dhe dita e lindjes vazhdojnë të jenë të panjohura.

Timberlake dhe Biel – që u martuan në vitin 2012 – kanë po ashtu edhe një djalë 5 vjeçar, të quajtur Silas. Treshja janë karantinuar në Big Sky, Montana, gjatë pandemisë.

Të fundit

Kush i bëri bashkë Rita Orën dhe James Blunt?

Këngëtarja e njohur Rita Ora së bashku me këngëtarin britanik, James Blunt i janë bashkuar grupit prej 700 yjeve me qëllim të zhdukjes së racizmit në industrinë e muzikës britanike. Bashki

Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri muzikor, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e hitit “Pa p

Anxhelina po kalon pushimet në Shqipëri

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse. Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën. Këngëtarja/modelja

Zbulohet identiteti i të dashurit sekret të Rita Orës!

Këngëtarja Rita Ora gjatë dy ditëve të fundit është fotografuar në pushimet e saj në Ibiza, ku ndodhet me të dashurin e saj të ri, identiteti i të cilit deri më tani ka qenë sekret. View

Aktorja turke bën për vete njërin ndër meshkujt më të bukur në Turqi

Aktorja e njohur turke Yildiz Çagri Atiksoy, e cila është bërë e njohur me rolin e Suna-s në serialin Kampioni, thuajse secilën ditë është e pranishme në mediat rozë. Së fundmi, mediat tu

Sean Penn martohet me Leila George

Ish-bashkëshorti i Maddonës, Sean Penn është martuar për herë të tretë. Aktori 59-vjeçar u martua me Leila George, një aktore 28-vjeçare me të cilën ka qenë në një lidhje afatgjatë.

Info Tjera