Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/kim-kardashian.jpg

Kanye lë mënjanë të gjitha për të qenë pranë Kim KardashianMarrëdhënia mes Kim dhe Kanye po shkon drejt përmirësimit.

Raportet e tij me Kim Kardashian nuk ishin edhe aq të mira kohët e fundit, shkruajnë mediat e huaja.

Mirëpo dyshja po kujdesen maksimalisht për përmirësimin e marrëdhënies dhe duket se po ia dalin mjaft mirë.

https://www.instagram.com/p/BrQcEVmnwyI/Kim Kardashian West/Instagram

Kanye West bëri një pushim nga puna për albumin e tij dhe nga fushata presidenciale për të bërë një udhëtim për në Los Angeles.

Reperi udhëtoi në Los Angeles nga ferma e tij në Wyoming për t’u ribashkuar me bashkëshorten Kim Kardashian dhe katër fëmijët e tyreWest u kthye në shtëpinë e tij në Hidden Hills, të cilën e ndan me bashkëshorten dhe fëmijët: North,Chicago, dhe djemtë Saint dhe Psalm.“Ai është ende i zënë duke punuar në albumin e tij dhe fushatën presidenciale, por me të vërtetë po i mungojnë fëmijët dhe udhëtoi për t’i parë ata”, u shpreh burimi.

Të fundit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Modelja seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica

Ndahet çifti që bënte seks dhjetë herë në ditë!

“Bënim seks dhjetë herë në ditë”, kishte deklaruar Melissas Sata në një media kohë më parë për raportet me futbollistin e njohur nga Gana, Kevin Prince-Boateng. Megjithatë, tashmë ave

Bebe Rexha me projekt të ri

Në intervistën e fundit, Bebe Rexha foli për projektin e ri, albumin si dhe të dashurin. Bebe Rexha së fundi ka dhënë një intervistë për “People”, në të cilën tregoi shumëçka edhe p

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së saj

Këngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj. Nëpërmjet postimeve në llogarinë e

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Info Tjera