Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/kim-kardashian-dhe-west.jpg

Kanye West nuk e pranon që Kim Kardashian nisi divorcin eBurimet tregojnë se ylli i hip-hopit është “mërzitur” me raportet që thonë se Kim Kardashian ngriti e para idenë për ndarjen e tyre dhe se ajo po divorcohet me të.

West, me sa duket është “jashtëzakonisht i bezdisur nga historia që po paraqitet”.

“Në të vërtetë ai ishte duke thënë për një vit, se ata nuk kishin asgjë të përbashkët përveç fëmijëve dhe ai donte të divorcohej i pari”, këmbënguli burimi.

“Ajo tërhoqi të gjitha deklaratat,në përpjekje për të shpëtuar martesën”.

Një burim i tha më parë Page Six se çifti, i cili ka katër fëmijë, ka pushuar së komunikuari.

“Edhe para se Kim të bënte kërkesë për divorc, Kanye ndryshoi numrat e tij dhe tha: Ju mund të kontaktoni me mua përmes sigurimit tim”, tha burimi.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera