Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/auto_kim-kardashian-xmas-christmas-1300x11001615545487-1.jpg

Kanye West po e përjeton keq divorcin ndërsa Kim festonKim dhe Kanye i dhanë fund martesës së tyre pak javë më parë duke nënshkruar divorcin që për një kohë të gjatë përflitej në media.

Ndonëse ndarja mes tyre ishte miqësore dhe me marrëveshje, pas nënshkrimit të divorcit, dyshja as nuk duan ta shohin me sy njëri-tjetrin. Siç raportojnë burimet nga mediat e huaja, Kanye e ka përjetuar keq ndarjen.

Ai ka ndryshuar numrin e telefonit dhe Kim mund ta kontaktojë vetëm nëpërmjet skuadrës së tij të sigurisë. Por edhe Kim nuk pranon të qëndrojë në shtëpi kur Kanye shkon për të parë fëmijët, duke u larguar sa herë është dita e vizitave.

Megjithatë ndryshe nga Kanye, Kim duket se e ka marrë pak më lehtë ndarjen. Ylli televiziv jo vetëm që shkoi me pushime, më pas u argëtua me mikeshat e saj, por po ia kalon për mrekulli edhe me fëmijët duke i mësuar nga pak me mungesën e të atit.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka organizuar një “Pizza party” duke publikuar foto e duke treguar se janë shumë të lumtur pavarësisht ngjarjeve të fundit.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera