Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/BeFunky-collage-5-e1608294207400-1024x542-1.jpg

Kejvina dhe Oriola shoqe palestre, sjellin videon duke shfaqur linjat truporeOriola Marashi dhe Kejvina Kthella duket se janë edhe shoqe palestre.

Ndër modelet më të përfolura shqiptare janë edhe Oriola e Kejvina.

Të dyja njihen mjaft shumë për linjat trupore fantastike e të cilat menaxhojnë që gjithmonë të jenë në qendër të vëmendjes tërë kohës.

Së fundmi ato sollën pamje nga koha që kalojnë në palestër për të mbajtur trupin e tyre në formë.  Modelet janë mjaft aktive në rrjete sociale ku mbledhin qindra mijëra ndjekës vetëm në Instagram.

Kejvina dhe Oriola janë gjithashtu duke korrur suksese në fushën e modelimit, me projekte të ndryshme në bashkëpunim me marka ndërkombëtare.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera