Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/Screenshot_13-6.jpg

Kejvina Kthella vjen më joshëse në setin e ri fotografikModelja e njohur Kejvina Kthella është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të fotove të saj provokative.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit foto ku nxjerr në pah format perfekte trupore.

Së fundmi, modelja ka realizuar një set fotografik në të cilin vjen shumë ndryshe.

Në fotot në fjalë ajo duket joshëse teksa pozon me një fustan të zi. “Mbretëresha”, ka shkruar Kejvina krahas postimit.

View this post on Instagram

Mbretnesha??

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Të fundit

Dua të jem në krahët e Robert Berishës!

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas sh

Dua Lipa njofton fansat se është detyruar sërish të shtyjë turneun e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, kishte paraparë të realizonte turneun e saj “Future Nostalgia” këtë vit, për të promovuar këngët e albumit me po të njëjtin emër. Mi

Erjona Sulejmani nuk mërzitet nga “vetmia”

Modelja e njohur Erjona Sulejmani vijon të jetë “single” që prej divorcit me futbollistin shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Blerim Xhemajli, më tepër se 3 vite më parë. Megjithatë kjo nuk e

Loredana publikon këngën e re ‘Rockstar’

Loredana nuk di të ndalet. Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Loredana gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar ‘Rockstar’. Kënga në gjuhën gjermane është punuar edh

Tayna pozon e zhveshur edhe e mbuluar me pallto

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo publikon për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, ku kryesisht promovon këngët e s

Dafina vjen me klipin e ri (Video)

Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të ri. Kënga mban titullin: “Zili, zili”. Ashtu siç ka bërë herëve të kaluara, Dafina vjen me një pamje tjetër nga ajo që e kemi parë zako

Info Tjera