Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/miley-cyrus-smile-2020-billboard-1548-1604354401-compressed.jpg

Këngëtarja e famshme “harron” reçipetat në shtëpiMiley Cyrus asnjëherë nuk ka treguar se është e turpshme, kur vjen puna për të ekspozuar trupin e saj.

Këngëtarja e famshme edhe në ditët e pushimit tërheq vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj të thjeshtë.

28-vjeçarja është kapur mat të enjten teksa bënte pazarin në Los Angeles.

Miley ishte e veshur me një palë streçe dhe një bluzë që i linte shumë pak vend imagjinatës.

Ajo duket se kishte “harruar” të vishte reçipetat e si pasojë tregonte më shumë seç duhej.

Nga ana tjetër, Cyrus ishte kujdesur që të vendoste maskën mbrojtëse si pasojë e Covid-19.

Të fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë kët

Shpallet fituesi i Sanremo 2021, Ermal Meta mes tre finalistëve

Kantautori shqiptar Ermal Meta me këngën e tij “Un milione di cose da dirti” është renditur në vendin e tretë në Festivalin e 71 të Muzikës Italiane Sanremo 2021. Kënga e tij u vlerësua

Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip. Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët

Wanda Nara çmend ndjekësit me foto në rrjet

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël. Këtë he

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz. Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezant

“Bomba ruse” që po tërbon meshkujt

Anastasiia Volk është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja ruse ka lënë pa mend ndjekësit e saj me fotot fantastike me bikini. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët

Info Tjera