Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/Bebe20Rexha_16_9_1594758616.jpg

Këngëtarja e famshme merr vëmendjen me imazhet e rejaArtistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, pritet që shumë shpejt të publikojë këngën e saj më të re për fansat.

“Sabotage” mban titullin kënga e saj e re, e cila do të publikohet së shpejti edhe me klip.

Këngëtarja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa imazhe nga prapaskenat e xhirimeve, ku është dukur mjaft atraktive.

Ajo ka marrë vëmendjen me makijazhin shumëngjyrësh, i cili e ka bërë të duket atë edhe më tërheqëse.

Bebe Rexha nuk ka dhënë një datë të saktë për këngën e saj, teksa ka premtuar se brenda vitit do të publikojë edhe albumin.

Albumi ishte planifikuar të publikohej vitin e kaluar, mirëpo për shkak të pandemisë, ai u detyrua të shtyhet për këtë vit.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera