Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/whhw.jpg

Këngëtarja interviston të moshuarit, përgjigjet janë epike (Video)Dua Lipa po zbulon se sa e njohur është ajo te turma e moshuar.

Ajo në emisionin “Jimmy Kimmel Live!” bëri intervista virtuale me njerëz të moshuar për të parë se sa e njihnin.

“Shumë fansa të mi janë të rinj, por gjithmonë jam duke u përpjekur të arrij një audiencë më të gjerë, kështu që vendosa t’i afrohem disa të moshuarve,” shpjegoi ajo në monologun e saj.
“Këta janë njerëz të vërtetë që kam intervistuar në internet. Unë u thashë se po bëja një studim në lidhje me muzikën, por nuk i thashë se kush isha.”

Në pamjet e segmentit, të titulluar “Kush është Lipa”, këngëtarja 24-vjeçare fillon me një pyetje të përgjithshme në lidhje me muzikën e zhanrit pop, përpara se të fillonte punën e saj.

“A e dini kush është Dua Lipa?”, tha ajo.

Disa nga përgjigjet përfshinin “Kush?”, “A është ai person?” dhe “Dua Mita?”

Një tjetër person mashtrohet plotësisht, duke thënë se Dua Lipa është “Doobie Brothers” një grup popullor rock nga vitet 1970.

Lipa ishte një sporte e mirë në të gjithë segmentin, duke qeshur së bashku me komentet deri në fund, kur e zbuloi identitetin e saj.

“Oh – oh, a jeni vërtet?” tha një person. “Unë do të mbaroj tani dhe do të blej një CD.”/ tch

Të fundit

Tayna pozon pa të brendshme

Tayna nuk ndalon me imazhe të cilat i ka realizuar në Amerikë. Reperja seksi shqiptare sapo ndau një fotografi të re me fansat e saj. Në të, artistja shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesën e g

Ish-missi nuk i lë vend imagjinatës

Modelja amerikane, Olivia Culpo njihet për natyrën e saj të ëmbël e të rezervuar. Por një set fotografik i “Sports Illustrated” në Bali duket se ka nxjerrë pak nga vetja ish-Missin amerik

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Këngëtarja gënjeu për t’i shpëtuar burgut

E “braktisur” nga familja dhe fansat, Fjolla Morina mëngjesin e kësaj të marte zbriti pa pranga nga furgoni i policisë, ndryshe nga dy djemtë që u arrestuan me të në makinë, të c

Kim godet sërish

Kim Kardashian ka ngritur sërish temperaturat, këtë herë në rrjetin social Twitter. Kim ka publikuar disa foto përmes të cilave ka treguar shfaqur hiret e saj. Night Swim pic.twitter.com/098wUM

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për

Info Tjera