Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/eni-koci.jpg

Këngëtarja shqiptare ende me pasoja nga Covid-19Eni Koçi i është shtuar listës së personave publikë që janë infektuar nga Covid -19 dhe këtë e ka zbuluar me dy postimet e fundit.

“Duke shpresuar që do ndjej sado pak shije”, ka shkruar ajo në një foto ku shfaqet një pjatë makarona.

Më tej ka publikuar një tjetër pjatë dhe ka shpjeguar se pasojat që i ka lënë koronavirusi nuk po i largohen prej ditësh, ndërkohë që shumë fansa ka ndarë të njëjtin shqetësim me këngëtaren.

“Pa fat me penet. Po më vijnë shumë mesazhe dhe e shoh që paska shumë persona me të njëjtin hall. Halli im kryesor nuk është mungesa e erës apo shijes, po fakti që ndjej shije dhe aromë të keqe në çdo gjë.Tani dëshira ime më e madhe është të mos ndjej fare as shije as erë që të mund të konsumoj ndonjë ushqim normal. Për kthim në normalitet nuk po pretendoj”, ka rrëfyer Eni.

Këtë problematikë e ka shprehur më herët edhe Klea Huta, e cila realizoi një intervistë virtuale me fansat e saj duke bërë publike të njëjtin shqetësim.

Koronavirusi lë shumë pasoja tek një pjesë e mirë e personave që e kalojnë, një ndër to është pikërisht dëmi në receptorët e shijes dhe nuhatjes.

Në një kohë që pandemia është akoma rrezik për të gjithë duhet të tregojmë të njëjtin kujdes si në fillimet e saj.

Të fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë kët

Shpallet fituesi i Sanremo 2021, Ermal Meta mes tre finalistëve

Kantautori shqiptar Ermal Meta me këngën e tij “Un milione di cose da dirti” është renditur në vendin e tretë në Festivalin e 71 të Muzikës Italiane Sanremo 2021. Kënga e tij u vlerësua

Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip. Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët

Wanda Nara çmend ndjekësit me foto në rrjet

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël. Këtë he

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz. Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezant

“Bomba ruse” që po tërbon meshkujt

Anastasiia Volk është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja ruse ka lënë pa mend ndjekësit e saj me fotot fantastike me bikini. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët

Info Tjera