Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/Bebe-rexha-scaled.jpg

Këngëtarja shqiptare në mbështetje të yjeve të rejaBebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare.

Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone, biseda me prindërit teksa një vit më parë kur tërmeti famëkeq goditi vendin, udhëtoi nga SHBA drejt Shqipërisë për të kontribuar në ndërtimin e dy shtëpive.

“Bebe nuk e ka fshehur kurrë suportin e saj për artistët e tjerë shqiptarë që kanë prekur tregun ndërkombëtar dhe kështu ka bërë së fundmi.

Nëpërmjet dy Instastory-ve ajo ka treguar suport maksimal ndaj Enisës dhe Dua Lipës (në bashkëpunim me Miley Cyrus), që kanë publikuar ditën e sotme projektet e tyre të reja.

Do i suportoj motrat e mia shqiptare”- ka shkruar Bebe krah videos së Enisës, teksa krah videos së Duas shkruan: “Shumë nxehtë!”

Të fundit

“Bomba e Playboy” që do t’iu lërë pa gjumë

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.7 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja k

Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk ndalin së shprehuri dashurinë edhe në rrjetet sociale

Donaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin. Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur të moderatores. Aktori ka postuar një video ku

Bjondina që “tërbon” Instagramin

Ylli i “Love Islands”, Eve Gale u bë e njohur pasi konkurroi së bashku me të motrën binjake në realityshoën e famshëm. Bukuroshja ka një fizik marramendës dhe tërheq vëmendjen me pozat

Olta Gixhari provokon e zhveshur nga shtrati

Olta Gixhari shquhet për format që ka të cilat nuk heziton ti ekspozojë. Kohën e fundit jo rrallë herë ajo provokon nga shtrati. Janë linajt e trupit të saj, ato që bien më shumë në sy. E

Dua Lipa me dy këngë në top listën e këngëve më të mira në Britani

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun internacional të muzikës. Aktualisht, ajo ka dy këngë në top listën e 10 këngëv

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim?!

Po nëse ju themi se Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim? Nuk e dimë sa të vërteta janë këto zëra, por fansat po aludojnë së fundmi se dyshja ka bashkuar forcat për të

Info Tjera