Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/cyprus-eleni-foureira-rehearsal-eurovision-2018.jpg

Këngëtarja shqiptare përfaqëson sërish Qipron në EurovisionKëngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të marrë pjesë në Eurovizion 2021, për herë të dytë.

Pritet që ajo të përfaqësojë sërish Qipron në festivalin ndërkombëtar të këngëve.

Sipas mediave të huaja, Eleni Foureira pranoi propozimin zyrtar nga RIK për përfaqësimin në Eurovizion.

Kjo është hera e parë që RIK propozon publikisht në mënyrë zyrtare një artist për Eurovision 2021.

Tashmë fansat presin këngën shpërthyese të Eleni Foureira, e cila në çdo dalje të saj, elektrizon skenën.

Të fundit

Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh. Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” a

Rita Ora feston tre vjetorin e këngës “Anywhere”, arrin mbi 300 milionë klikime në YouTube

Këngëtarja renome ndërkombëtare, Rita Ora, po korr sukses të madh në industrinë muzikore. Që nga paraqitja e parë ajo ka zënë vend në tregun e huaj, ndërsa ka grumbulluar miliona fansa an

Modelja ruse që po i mahnit ndjekësit me tiparet e saj

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina Nazarova numëron me mijëra ndjekës në Instagram, të cilët po shtohen

Magjepsëse dhe shumë provokuese

Ajo është një nga infuencueset më të reja të Instagramit. Bëhet fjalë për studenten nga Florida, Vicky Palacio e cila ka befasuar fansat e saj me fotot provokuese. Vicky është shumë aktive

Kim Kardashian zbuloi se sa fiton nga postimet në Instagram

Kim Kardashian ka zbuluar në një nga episodet e shfaqjes së David Letterman në Netflix, se seriali ‘Keeping Up With Kardashians’ nuk është burimi i saj kryesor i të ardhurave. Kim s

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Info Tjera