Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/05/khloe-e1621854600783.jpg

Khloe Kardashian feston 147 milionë ndjekës në rrjete sociale me imazhe joshëseYlli i realitetit 36-vjeçar festoi suksesin e ri të mediave sociale të dielën në mëngjes ndërsa ndau imazhe nga një ndejë e fundit.

Duke shkuar në faqen e saj për të falënderuar numrin e madh të ndjekësve, Khloe shkroi: “147 milion!! Uau! Faleminderit! Ckemi djema?”

Në karuselin e imazheve – disa prej të cilave kishin një filtër ndriçues – Khloe veshi një veshje me ngjyrë të zezë, pantallona lëkure elegante me një palë take të zeza me majë.

Ajo arriti përgjatë një çantë lëkure dhe debutoi me rrathë të artë diamanti për një prekje të shkëlqimit, më vonë duke u nisur për në festën e nisjes së tequila të Kendall Jenner 818 në Nice Guy në West Hollywood të premten në mbrëmje.

Themeluesja e mirë amerikane kapi flokët e saj biond dhe vazhdoi të tregonte një fytyrë të përbërë me aftësi ndërsa etiketonte skuadrën e saj glam – duke përfshirë një artist tan dhe manikyristin e saj Chaun Legend – në post.

Për sa i përket numrit të ndjekësve për familjen e famshme, gjysmë motra Kylie Jenner merr kryesimin me 234 milion, ndërsa Kim Kardashian e ndjek atë me 223 milion.

Kendall krenohet me 165 milion ndërsa Kourtney Kardashian ka grumbulluar vetëm 122 milion, duke e vendosur Khloe në të katërtin.

Llogaria e Rob Kardashian kontrollohet nga ‘Jenner Communications’ e mamasë Kris Jenner dhe ka vetëm 2.4 milion ndjekës.

Megjithëse platforma është bërë buka dhe gjalpi i familjes, duke i lejuar ata të promovojnë sipërmarrjet e tyre të biznesit drejt turmave të tyre të idhujve, ajo gjithashtu ka ardhur me anët e dobëta.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera