Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/hqdefault.jpg

Kida dhe Mozzik vijn me super hitin e veres (Video)Dyshja e njohur Kida dhe Mozzik kanë sjellë më në fund projektin më të ri.

Kënga e paralajmëruar disa javë më parë mbanë titullin PP ( Paranojë dhe Pishmon).

Ku janë bërë vetëm 8 orë nga publikimi, kënga që pritet të jetë hit i kësaj vere ka arritur mbi 500 mijë klikime.

Kënga ka marrë komente shumë pozitive nga fansat e të dy këngëtarëve.

Të fundit

Kush i bëri bashkë Rita Orën dhe James Blunt?

Këngëtarja e njohur Rita Ora së bashku me këngëtarin britanik, James Blunt i janë bashkuar grupit prej 700 yjeve me qëllim të zhdukjes së racizmit në industrinë e muzikës britanike. Bashki

Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri muzikor, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e hitit “Pa p

Anxhelina po kalon pushimet në Shqipëri

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse. Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën. Këngëtarja/modelja

Zbulohet identiteti i të dashurit sekret të Rita Orës!

Këngëtarja Rita Ora gjatë dy ditëve të fundit është fotografuar në pushimet e saj në Ibiza, ku ndodhet me të dashurin e saj të ri, identiteti i të cilit deri më tani ka qenë sekret. View

Aktorja turke bën për vete njërin ndër meshkujt më të bukur në Turqi

Aktorja e njohur turke Yildiz Çagri Atiksoy, e cila është bërë e njohur me rolin e Suna-s në serialin Kampioni, thuajse secilën ditë është e pranishme në mediat rozë. Së fundmi, mediat tu

Sean Penn martohet me Leila George

Ish-bashkëshorti i Maddonës, Sean Penn është martuar për herë të tretë. Aktori 59-vjeçar u martua me Leila George, një aktore 28-vjeçare me të cilën ka qenë në një lidhje afatgjatë.

Info Tjera