Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/kim-kardashian-5-scaled.jpg

Kim dhuron për fansat foto nga plazhiKim Kardashian shkëlqeu bashkë me rrezet e diellit në përgatitjet e sesionit fotografik që po e realizon në Cabo të Meksikës.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians në postimin e saj të fundit në Instagram, iu ofroi mbi 187 milionë ndjekësve të saj fotot e saja me bikini ngjyrë rozë neoni, që ia theksonin mjaftë mirë trupin e saj bombastik.

Gjithashtu Kim tregoi edhe modelin e ri të flokëve të ndara në dy gërsheta.

View this post on Instagram

Happy Place

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera