Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/kimk-e1600017117224.jpg

Kim Kardashian me këmishë transparente në plazhKim Kardashian zbuloi se shfaqja televizive e gjatë e familjes së saj po mbaronte pas 14 vitesh dhe 20 sezone të martën. Dhe një ditë më vonë pasi bëri njoftimin tronditës, ylli shijoi një ditë duke u zhytur në oqean në një plazh në Malibu, shkruan DailyMail.

39-vjeçarja shfaqi kthesat e saj dhe figurën e hijshme në bikini, e mbështjellë me një material transparent në pjesën e sipërme të mërkurën.

Kim bëri një zhytje në det dhe më pas shijoi një shëtitje përgjatë bregut, me flokët e saj të zeza deri në shpatulla, që po pikonin. Këmisha, ndërsa ishte një zgjedhje e pazakontë për veshjen në bregdet, mbështjelli belin e saj, duke theksuar figurën e saj trupo dhe gjoksin atraktiv.

Ajo kishte veshur një palë bikini ngjyrë bezhë, të ngritura në pjesën e sipërme, për të vënë edhe më shumë në pah kthesat e saj.

Nëna e katër fëmijëve ishte zbukuruar me bizhuteri prej ari me vathë të mëdhenj dhe të trashë, ndërsa flokët e saj u lanë të lirshme. Ajo gjithashtu kishte vënë dorë një byzylyk të trashë prej ari, kombinuar me një palë syze dielli me ngjyrë kafe, të cilat më pas i hoqi gjatë kohës sa po bënte shëtitjen përgjatë bregut.

Kim kishte një shkëlqim të ndezur nga brenda ndërsa mbylli sytë dhe njomte diellin. Lëkura e saj dukej e freskët, megjithëse qerpikët e saj ishin lyer në një stil të plotë voluminoz, pasi ajo kishte një hije bronzi në kapakët e syve të saj.

Dalja në plazh erdhi një ditë pasi Kim lëshoi lajmin tronditës se seriali i familjes “Keeping Up With The Kardashians” do të përfundojë me sezonin e 20-të.

Seriali ikonik televiziv ka shfaqur jetën e familjes Kardashian-Jenner – duke përfshirë motrat Kourtney, Kim dhe Khloe Kardashian, gjysmë motrat Kendall dhe Kylie Jenner, vëllain Rob Kardashian dhe nënën Kris Jenner.

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera