Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/05/kim.jpg

Kim Kardashian tregon figurën e saj të famshme me bikini të verdha pasi u zgjua në ‘parajsë’Ajo e kaloi natën duke festuar me familjen e saj për të festuar 818 Tequila të re të motrës së saj Kendall Jenner.

Por Kim Kardashian duket se është ringjallur të shtunën kur theksoi linjat e saja për t’u patur zili me bikini në Instagram, shkruan Daily Mail.

Ylli 40-vjeçar Keeping Up With The Kardashians tregoi figurën e saj të pabesueshme në një imazh ku ajo ishte e rrethuar nga një pishinë dhe palma.


Kim kishte veshur një palë funde bikini të prera të larta në ngjyrë qelibari që i theksonin belin e hollë.


Ajo vendosi një shfaqje të gjoksit në bikini t⌂ cilat i theksonin tiparet e njohura trupore.

Këmisha e dobët kishte një dizajn të diellit duke shkuar nga e njëjta hije e verdhë të errët në fund në të zezë në jakë.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera