Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/3_FILES-US-ENTERTAINMENT-CELEBRITY-KARDASHIAN-e1608667064667-780x439-1.jpg

Kim Kardashian vendos të dhurojë 500 mijë dollarë për fansatKim Kardashian përpos ndihmës emocionale për fansat, tashmë ka zgjedhur t’i del në ndihmë edhe financiarisht.

Ajo ka vendosur që të ndajë 500 mijë dollarë nga buxheti i saj, që do të shkojnë për fansat që kaluan nëpër këtë vit të vështirë, shkruan Mirror.

40-vjeçarja një vendim të tillë e mori, pasi dëshironte që të përfundonte 2020-tën me një gjest humanitar.

“Viti 2020 ka qenë i vështiru për shumë prej juvë që jeni shqetësuar se nuk mund të paguani qiratë, andaj unë dua të shpërndajë dashuri përmes 500 dollarëve për një mijë njerëz”, u shpreh ajo.

Bukuroshja brune theksoi se jeni në muajin e festave, në ndërkohë në kohën më të mirë të vitit.

Ndërkohë, Kim kohëve të fundit ka qenë duke i mbajtur të azhurnuar fansat, përmes dekorimeve për Krishtlindje në rezidencën e saj.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera