Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/kim.jpg

Kim mbush 40, por mbetet një nga “loqkat” më të preferuara në botëKim Kardashian sot feston ditëlindjen e 40-të.

Bukuroshja e familjes Kardashian mbetet ende një nga femrat më të përfolura, por edhe më të preferuara në botë.

Kim vazhdon të ketë lidhje martesore me Kanye West me të cilin kanë katër fëmijë.

Kim është poashtu një nga femrat e showbizit me fitime më të mëdha.

Plot një milion dollar fiton ajo nga një reklamë e vetme në Instagram.

Fotot e Kimit ndër vite kanë qenë shumë të komentuara dhe të klikuara.

View this post on Instagram

Balmain Barbie

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Të fundit

Era Istrefi shfaqet tejet atraktive në pozat e reja

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Era Istrefi ka nxjerrë në llogarinë e saj në “Instagram” disa imazhe ku është shfaqur goxha atraktive. Pas pothuajse dy muajsh pauzë në rrjetet sociale,

Jennifer Lopez i vë flakën Instagramit

Këngëtarja e njohur ka publikuar në rrjetin social Instagram një video, në të cilën shfaqet tërësisht e zhveshur. Përmes kësaj videoje, ajo edhe njëherë ka treguar se për të, vitet nuk

Fotoja e Adrola Dushit që shkaktoi “tërmet” në rrjet

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime. Ajo është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jeton familja

Kylie shkëlqen me të brendshme

Njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjetet social, Kylie Jenner ka goditur sërish. Bukuroshja brune ka realizuar një set fotografik me veshje të brendshme, të cilat u mirëpriten nga ndje

Dua Lipa thyen rekord, dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Që është njëra ndër këngëtaret ndërkombëtare me sukses të padiskutueshëm, është padyshim Dua Lipa. Artistja e njohur kohëve të fundit është duke mbërritur në majat e karrierës, tek

Kylie Jenner ekspozon format bombastike

Një kostum banje velet, mund të mos jetë veshja më praktike, por Kylie Jenner e bën atë të duket kaq bukur. Në fotot e fundit të postuara në Instagram, bukuroshja 23-vjeçare mahniti me biki

Info Tjera