Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/jennifer-lopez-dhe-burri-i-saj.jpg

Kjo është shtëpia luksoze e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, me vlerë $40 milionJennifer Lopez dhe Alex Rodrigues sapo kanë blerë një shtëpi të re në Miami, me vlerë prej 40 milion dollarësh.

Shtëpia është e lokalizuar në ishullin Star, që është një komunitet privat ku jetojnë shumë të famshëm. Disa nga yjet që kanë pasur shtëpi në këtë zonë janë Gloria Estefan, Rosie O’Donnell, Sean “Diddy” Combs dhe Shaquille O’Neal.

Shtëpia e JLo dhe ARod është 40,000 km katror dhe ka 10 dhoma të gjumit, 12 banja, një pishinë të madhe, një ashensor, një dhomë vere, një librari dhe një kuzhinë.

Çifti i fejuar tashmë kanë një shtëpi në lagjen Coral Gables në Miami, andaj nuk dihet nëse ata do zhvendosen apo nëse kjo shtëpi e re është një investim për arsye të tjera.

Shikoni fotot e shtëpisë së re të Lopez dhe Rodriguez më poshtë:

Të fundit

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Tayna pozon pa të brendshme

Tayna nuk ndalon me imazhe të cilat i ka realizuar në Amerikë. Reperja seksi shqiptare sapo ndau një fotografi të re me fansat e saj. Në të, artistja shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesën e g

Ish-missi nuk i lë vend imagjinatës

Modelja amerikane, Olivia Culpo njihet për natyrën e saj të ëmbël e të rezervuar. Por një set fotografik i “Sports Illustrated” në Bali duket se ka nxjerrë pak nga vetja ish-Missin amerik

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Info Tjera