Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/bebe-rexha-grammys-rc-2020-xk-billboard-1548-1584456328-1024x677-1-e1599548460960-780x439-1.jpg

Klipi me skena të “nxehta” i hitit të ri të Bebe RexhaKëngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha pritet që shumë shpejt të publikojë hitin e saj të radhës.

Mirëpo teksa pritet me shumë interes të dalë nga ditë në ditë, kënga “Baby I’m Jealous” , vetë këngëtarja shqiptare ka postuar në rrjetet sociale disa foto e video nga planet e klipit të këngës.

Bebe Rexha shfaqet me një veshje seksi dhe tejet provokuese që shkon në sinteze me atë që ka deklaruar vetë këngëtarja se videoklipi i ri do të ketë skena shumë të nxehta.

Të fundit

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Ashley Graham befason me foton e fundit, tërësisht lakuriq para pasqyrës

Ashley Graham është modelja më e famshme në botë, e mbushur, pikërisht prej ekspozimit të hireve të saj pa komplekse. Por pavarësisht kilogramëve mbipeshë, ajo arrin të bëjë për vete mi

Koncerti më i pazakontë që keni parë

Grupi muzikor “The Flaming Lips” janë shfaqur në një performancë muzikore të mbështjellë në flluska plastike. Banda e rrokut ka gjetur këtë mënyrë për të mbrojtur veten dhe fansat ng

Netflix mbledh ‘ekipin e ëndrrave’ në filmin e ri të Adam McKay

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep dhe Timothy Shalame do të luajnë në filmin e ri të Adam McKay “Don’t Look Up”, prodhuar nga Netflix. Përveç tyre, rolet iu dhanë Johnny

Ndarja nga aktorja, i kushton shtrenjtë këngëtarit turk

Pas ndarjes nga ‘Eda’, këngëtari i njohur turk humb shumën e majme të parave. Ndarja e aktores turke Hande Erçel nga këngëtari turk Murat Dalkiliç ka qenë shumë e komentuar në media koh

Rita Ora merr vëmendje me veshjen transparente

Ajo është e njohur për guximin e saj posaqërisht në modë e veshjet që zgjedh. Dhe Rita Ora befasoi me dukjen në një fustan transparent të markës ‘Gucci’, derisa realizoi një fotosesion

Info Tjera