Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/125302084_676167866386590_1819153497192533831_n-600x360-1.jpg

Krah Rihanna-s dhe Selena Gomez, Dua Lipa bëhet ambasadore e markës së famshmeDua Lipa i është bashkuar listës së ambasadorëve të markës së famshme të Puma-s. Të martën, marka njoftoi se ylli i popit është fytyra e re për veshjet e grave.

“Ne jemi të entuziazmuar të mirëpresim Dua-n në familjen tonë,” tha Adam Petrick.”Ne u tërhoqëm nga krijimtaria e saj, pasioni… Por më e rëndësishmja, ne u prekëm nga pasioni i saj për të hequr hendekun gjinor dhe të shikojmë përpara për ta mbështetur atë përmes disa iniciativave që kemi planifikuar së bashku. Ne mendojmë se ajo mishëron atë që konsumatori i sotëm po kërkon”.

Dua i bashkohet kështu të famshmëve të tjerë si Rihanna, Selena Gomez dhe Kylie Jenner, të cilat gjithashtu kanë nënshkruar për të qenë ambasadorë të Puma-s ndër vite.

Artistja me origjinë shqiptare gjithashtu vetë lajmin me fansat e saj në rrjetet sociale, ku shkroi se është shumë e lumtur rreth kësaj eksperience të re.

Jam shumë e lumtur të njoftojë se unë i jam bashkuar familjes @puma si ambasadorja e tyre e re!!! Mezi po pres që ju të shihni se çfarë kemi përgatitur për ju.

 Kjo vërteton edhe një herë faktin se suksesi i Duas po shkon gjithnjë drejt rritjes dhe tashmë renditet si një nga figurat kryesore në tregun ndërkombëtar.

Më 27 nëntor pritet të publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes saj me Miley Cyrus, i titulluar Prisoner.

Nga ana tjetër, Dua do të mbajë më 27 nëntor edhe koncertin e saj virtual në STUDIO 2054, nxitur nga kushtet e pandemisë dhe pas shtyrjes së turneut të saj.

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera