Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/luana.jpg

Kujt i thotë “Më kafsho”, Luana?Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë ka marrë vëmendjen e audiencës.

Ajo është tejet e angazhuar me projektet e saj, ndërsa tani ka vendosur që të marrë pushim për vete.

Luana është parë duke udhëtuar në një vend bregdetar, nga ku edhe po sjell imazhe të shumta për ndjekësit.

Në një fotografi të fundit të publikuar në Instagram, bukuroshja bionde ka mahnitur me paraqitjen.

Këngëtarja u vërejt se nuk kishte përdorur makijazh, ndërsa për veshje shkoi me një këmishë të gjerë dhe të bardhë.

“Më kafsho”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Kujtojmë se së shpejti Luana do sjell projektin e ri muzikor, të cilin pothuajse e ka përfunduar.

https://www.instagram.com/luanavjollca/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3e2a807b-6459-46ab-845c-69b6bca4dfe6

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera