Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/auto_39787722-9302395-Summer_fun_The_Bang_Bang_hitmaker_was_seen_giving_her_male_frien-m-6_16143257119251614328479-e1614330422297.jpg

Kush është mashkulli misterioz që po shoqëron Rita Orën?Rita Ora e ka kaluar më së miri kohën e saj në Sidnei pasi udhëtoi në Down Under për të qenë pjesë e jurisë së The Voice Australia pasi përfundoi karantinën 14 ditore.

Dhe të enjten këngëtarja shjoi një ditë argëtimi në plazh me motrë e saj Elena dhe një shok tjetër, pasi i dashuri i saj Romai Gavras konfirmoi se ata ende janë bashkë.

Këngëtarja e disa hiteve tregoi fizikun e sah mahntës me një palë bikine të vogla.

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera