Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/kylie.jpg

Kylie Jenner si mbretëreshë me ngjyrë të bardhëBlogerja e njohur mori gjithë vëmendjen me daljen e saj në publik.

23-vjeçarja tregoi elegancë me një fustan të bardhë dhe me gëzof po ashtu një pallto që përputhej derisa darkonte në një restaurant.

Pas një nate jashtë, entuziastja e bukurisë postoi një imazh në Instagram për të treguar një fytyrë të freskët pa grim.

Megjithëse ajo ishte kritikuar në të kaluarën për të qenë një entuziaste e zjarrtë e gëzofit, themeluesja e Kylie Skin dukej se ndryshoi shijen e saj duke zgjedhur një dukje me të.

Ajo i ekspozoi këmbët e famshme me një mini fustan të bardhë me një pallto dramatike në të njëjtin material.


Kylie kombinoi veshjen me këpucë elegante që paraqisnin zinxhir argjendi me detaje rreth kyçit të këmbës.

Ajo vazhdoi t’i shtonte shkëlqim ansamblit me një çantë kristali të shndritshme dhe rrathë të mëdhenj diamanti.

Jenner lejoi që veshja e saj të bënte pjesën më të madhe të punës pra të bie më shumë në sy derisa dukjen e flokëve e kishte më të vogël.


Kylie flokët i kishte kapur në pjesën e poshtme të kokës duke i ndarë në mes ndërsa në veshë mbante disa vathë argjendi.

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera