Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Thieves-have-stolen-valuable-items-from-Beyonce-1.jpg

Lajm i hidhur për BeyoncenKëngëtarja e njohur Beyoncé ka rënë pre e një grabitje nga disa persona të panjohur, të cilët kanë marrë shumë veshje dhe objekte luksi nga diva e muzikës pop.  Nga sa raportohet hajdutët kanë plaçkitur 3 depozita të Beyonce në Los Angeles, duke marrë prej atyre sende me vlerë rreth 1 milionë dollarë. Policia ka nisur një hetim për rastin në fjalë, por ende nuk ka asnjë person të dyshuar.

Sipas TMZ, hajdutët kanë hyrë dy herë që nga fillimi i marsit në depozitat e marra me qira nga shoqëria e yllit të muzikës, “Parkwood Entertainment”

Thieves have stolen valuable items from Beyonce which worth 1 million!

Disa kohë më parë edhe këngëtarja Miley Cyrus ra pre e një grabitje të ngjashme, ku persona të paidentifikuar i plaçkitën depozitat duke i marrë veshjet dhe foto të familjes.

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera