Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/elvana-gjata-1.jpg

Lajmërohet Elvana GjataKëngëtarja e dashur për publikun, Elvana Gjata, më në fund u lajmërua.

Bukuroshja që u përball me probleme pasi i dashuri i saj u përfshi në një konflikt në Tiranë, u zhduk nga jeta publike.

Të shumtë ishin fansat e saj që pyetën tërë kohën për vendndodhjen e saj.

Lajme të shumta u shpërndan se ajo ka ikur drejt SHBA-së për të vazhduar karrierën e saj.

Mirëpo, Elvana ka vendosur përfundimisht të lajmërohet në rrjetet sociale me dy postime.

Njëri vjen me një foto, e cila duket se po e paralajmëron rikthimin me ndonjë projekt.

Derisa tjetra është një video e lundrimit nën ujor në bregdetin shqiptar.

“Po marr frymë…nën ujë”, ka shkruar këngëtarja krahas videos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

View this post on Instagram

I’m breathing…underwater

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Të fundit

Bebe Rexha me projekt të ri

Në intervistën e fundit, Bebe Rexha foli për projektin e ri, albumin si dhe të dashurin. Bebe Rexha së fundi ka dhënë një intervistë për “People”, në të cilën tregoi shumëçka edhe p

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së saj

Këngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj. Nëpërmjet postimeve në llogarinë e

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Tayna duket atraktive në foton e fundit, në fokus të veçantë vë gjoksin

Reperja shqiptare Tayna ka filluar të bëhet tejet aktive në publikimin e imazheve provokuese në rrjete sociale. E veshur me një bluzë të shkurtër e cila i zbulonte gjoksin, ajo dukej tejet sek

Ledri Vula nuk kursehet, zbuloni sa ka shpenzuar vetëm për një orë

Reperi i dashur për publikun, Ledri Vula, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave të shumtë me stilin e tij të veçantë. Për t’u dukur gjithmonë bukur dhe i kuruar në çdo detaj, ai

Pse Mbretëresha nuk lejoi Meghan Markle të mbante kurorën ruse në dasmë

Që prej dasmës së majit të vitit 2018, shumë histori janë treguar në lidhje me kurorën e famshme të cilën do të vendoste Meghan Markle. Në thelb, Meghan fillimisht dëshironte të vendoste

Info Tjera