Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/LEDRI-VULA.jpg

Ledri Vula nuk kursehet, zbuloni sa ka shpenzuar vetëm për një orëReperi i dashur për publikun, Ledri Vula, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave të shumtë me stilin e tij të veçantë.

Për t’u dukur gjithmonë bukur dhe i kuruar në çdo detaj, ai duket se shpenzon shumë.

Së fundmi, vëmendjen e ka marrë look-u i reperit në njërën prej fotove të fundit të postuara në profilin e “Instagram”-it.

Në foton në fjalë, Ledri shfaqet i veshur me një këmishë “Van Gogh” e cila i ka kushtuar 35 euro.

Por prisni të mësoni çmimin e orës që mban në dorë!.

Ora e tij është “Rolex yatch-master II” dhe kushton plot 14,950 euro.

Duket se Ledri nuk kursehet aspak kur është fjala për t’i bërë dhurata vetes dhe ka shumë shije.

Nga ana tjetër kujtojmë se ai dhe partnerja e tij, Sara do të bëhen prindër për herë të parë dhe sot janë shpërngulur jashtë vendit, pasi kanë vendosur që e vogla të vijë në jetë në Gjermani.

Të fundit

Era Istrefi shfaqet tejet atraktive në pozat e reja

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Era Istrefi ka nxjerrë në llogarinë e saj në “Instagram” disa imazhe ku është shfaqur goxha atraktive. Pas pothuajse dy muajsh pauzë në rrjetet sociale,

Jennifer Lopez i vë flakën Instagramit

Këngëtarja e njohur ka publikuar në rrjetin social Instagram një video, në të cilën shfaqet tërësisht e zhveshur. Përmes kësaj videoje, ajo edhe njëherë ka treguar se për të, vitet nuk

Fotoja e Adrola Dushit që shkaktoi “tërmet” në rrjet

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime. Ajo është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jeton familja

Kylie shkëlqen me të brendshme

Njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjetet social, Kylie Jenner ka goditur sërish. Bukuroshja brune ka realizuar një set fotografik me veshje të brendshme, të cilat u mirëpriten nga ndje

Dua Lipa thyen rekord, dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Që është njëra ndër këngëtaret ndërkombëtare me sukses të padiskutueshëm, është padyshim Dua Lipa. Artistja e njohur kohëve të fundit është duke mbërritur në majat e karrierës, tek

Kylie Jenner ekspozon format bombastike

Një kostum banje velet, mund të mos jetë veshja më praktike, por Kylie Jenner e bën atë të duket kaq bukur. Në fotot e fundit të postuara në Instagram, bukuroshja 23-vjeçare mahniti me biki

Info Tjera