Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/auto_leki-780x4391619591475-1.jpg

Leonora Jakupi nuk njeh vitetKëngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është imazhi i preferuar i shumë kompanive vendore, për të qenë fytyra promovuese e produkteve të tyre.

Leonora së fundmi ka qenë e angazhuar në realizimin e një reklame të re për një nga markat e vendit, në të cilën është shfaqur në stilin e një sulltaneshe.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet duke pozuar me fustan dhe kurorë të arit, tamam si një sulltaneshë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve kanë komplimentuar këngëtaren nga Drenica për dukjen.

Leonora përndryshe u ka premtuar fansave të saj se shumë shpejt do të sjellë për ta një projekt të ri muzikor.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera