Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/addd-780x439-1.jpg

Loredana vazhdon të marrë vëmendjen me imazhet atraktive në bikini nga DubaiReperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ajo dhe ish-partneri i saj, reperi Mozzik, së bashku me vajzën e tyre të vogël, Hanën, kanë zgjedhur Dubain si destinacionin e tyre për pushime këtë dimër.

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga momentet e këndshme që po kalojnë atje.

Ndër të tjerash kanë spikatur disa nga fotografitë e rap-artistes nga Ferizaj, e cila ka pozuar me bikini.

Ajo ka vënë në pah linjat atraktive trupore, ndërsa ka shijuar rrezet e diellit me më të dashurit e saj.

Në një fotografi të publikuar në InstaStory, Loredana, e dëshmoi se ndodhet në formë të mirë trupore dhe kjo falë kujdesit që tregon ndaj vetes.

Ky pushim për çiftin vjen pas një angazhimi të madh të dy reperëve në muzikë me publikimin e projekteve të shumta muzikore, të cilat janë pritur mirë nga publiku.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera