Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/luana-5-730x440-1.jpg

Luana vesh fustanin pa të brendshmeLuana dukej mahnitëse në imazhet për festë, ndërsa mori vëmendje me një detaj.

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara shqiptare, e cila njihet për paraqitjet atraktive.

Me rastin e ndërrimit të viteve, ajo ndau me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqet shumë joshëse.

E veshur me një fustan të bardhë dhe me dekolte të hapur e të çarë tek këmba, Luana bëri që e gjithë vëmendja të kthehet tek ajo.

Por, detaji që u komentua nga ndjekësit ishte ai se fustani i hapur shumë, bëri që të gjithv të dyshojnë se nuk kishte veshur fare të brendshme.

“Qofte ky viti me i bardhe qe keni perjetuar ndonjehere! 🤍🕊”, shkruan moderatorja sipër fotografive.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera