Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/03/eemali-luana-1.jpg

Luana Vjollca kërkon partner për udhëtim, ja si i përgjigjet Ermali (Foto)

Publikuar: 24/03/2018

Moderatorja Luana Vjollca është tepër aktive në rrjetet sociale duke publikuar foto pothuajse cdo ditë.

Në foton e fundit të postuar nga moderatorja duken qartë format e saj trupore mjaft tërheqëse.

‘Udhëtojmë bashkë…?’ shkruan Luan teksa ka treguar dhe makinën e saj luksoze.

Por ajo çfarë bie në sy në këtë foto është komenti i ‘rivalit’ mediatik të Luanës, Ermal Mamaqi.

“Po Luana. Desha me shku deri te treni të lutem.” – shkruan Ermali duke provokuar të qeshura dhe pëlqime tek fansat e moderatores.