Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/luana.jpg

Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksiLuana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri muzikor, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut.

Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e hitit “Pa panik” po shijon një ditë të nxehtë vere në një nga bregdetet shqiptare.

Luana shpërndau një foto seksi e veshur me rroba banjoje të bardha që i nxirrnin në pah format perfekte.

“Erdhi vapa me gushtin”- shkruan prezantuesja në krah të fotos.

Ndërkohë që komentuesi e pyet se kur do të dalë hiti i saj i ri Luana shkruan se edhe kënga do vij me gushtin.

Pra kënga e re që Luana do ta sjellë këtë muaj është një bashkëpunim me artistin e huaj Jay Santos.

View this post on Instagram

erdhi vapa me gushtin

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Të fundit

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Këngëtarja gënjeu për t’i shpëtuar burgut

E “braktisur” nga familja dhe fansat, Fjolla Morina mëngjesin e kësaj të marte zbriti pa pranga nga furgoni i policisë, ndryshe nga dy djemtë që u arrestuan me të në makinë, të c

Kim godet sërish

Kim Kardashian ka ngritur sërish temperaturat, këtë herë në rrjetin social Twitter. Kim ka publikuar disa foto përmes të cilave ka treguar shfaqur hiret e saj. Night Swim pic.twitter.com/098wUM

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për

Miley Cyrus i lë të gjithë me gojë hapur me look-un e saj trasparent

Të shumtë kanë qenë artistët që janë ngjitur në skenën e Los Angeles dhe Nashville për të bërë performancën e tyre, nga Bon Jovi tek BTS, Usher dhe një super seksi si Miley Cyrus, mbret

Tifozja më e flaktë e Juventusit

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit. Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Inst

Info Tjera