Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/luana-vjollca.png

Luana Vjollca pozon për kopertinën e revistës amerikane “Style Cruze”Për ditëlindjen e saj të 29-të, këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është shfaqur në kopertinën e muajit shtator të revistës së famshme amerikane, Style Cruze.

Ajo ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta dhe karriera profesionale, derisa “Këngëtare, prezantuese dhe producente, Luana, një luaneshë e vërtetë,” e përshkruan në titull revista prestigjioze.

E njëjta njëherësh ka treguar se është shumë e përsosur në punë, pavarësisht se e di që perfeksioni nuk ekziston.

Mes shumë gjërash, biondja ka folur edhe për ndikimin e pandemisë së coronavirusit që ka pasur në karrierë gjatë kësaj kohe.

Duke qenë se pritet të startojë së shpejti me sezonin e katërt të “Shiko Kush Luan”, ajo ka zbuluar disa detaje të tjera edhe me projektet e saj muzikore.

“Për ditëlindjen time jam e emocionuar të ndajë këtë kopertinë ekskluzive të revistës së madhe amerikane, Style Cruze, për çështjet e shtatorit”, ka shkruar ajo në lajmin e ndarë në Instagram.

Krijuesja e hitit “Pa Panik” ka pozuar me një fustan të shkurtër, me të cilin gjithashtu ka marrë vëmendje të madhe me dukjen glamuroze.

Luana Vjollca

Luana Vjollca

Luana Vjollca

Të fundit

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Info Tjera