Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/luana-vjollca-e1597424151130.jpg

Luana Vjollca publikon këngën “Locos” (Video)Ajo është ndër personazhet e estradës shqiptare që komentohet në masë të madhe. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe njëherësh prezantuesen, Luana Vjollca, e cila gjithmonë sjell në reja në treg.

Pas shumë paralajmërimeve, gjatë ditës së sotme (e premte) në rrjetin social Instagram, ajo ka bërë të ditur se tashmë ka lansuar këngën e re.

“Locos” titullohet projekti muzikor, i cili erdhi në bashkëpunim me këngëtarin nga Kolumbia, Joy Santos.

Për instrumentalin e kësaj të fundit janë përkujdesur producentët German Valenzuela dhe Rrzon Music, ndërsa për tekst ka kontribuar edhe Luana.

View this post on Instagram

17:00 !!!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Për pjesën vizuale, në të cilën dyshja shihet me veshje me plot stil, është përkujdesur Pro Video.

Që në minutat e parë është vërejtur se kënga është pëlqyer shumë, nga adhuruesit e muzikës së tyre.

Të fundit

Tifozja më e flaktë e Juventusit

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit. Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Inst

Marina Vjollca shfaqet e mrekullueshme me fustanin e bardhë

Ajo është ndër prezantueset më me stil në estradën shqiptare, pasi edhe shfaqet në po të njëjtën mënyrë. Bëhet fjalë për bukuroshen bionde, Marina Vjollca, e cila në mënyrë të vazhd

Këngëtarja shqiptare përfaqëson sërish Qipron në Eurovision

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të marrë pjesë në Eurovizion 2021, për herë të dytë. Pritet që ajo të përfaqësojë sërish Qipron në festivalin ndërkombët

Ngjan si një kukull “Barbie”

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikan. Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si “138 Water”. Trista është paraqitur në revistën “CWEN”. Ajo lindi dhe u

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Info Tjera