Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/kiiii-e1498052066215-780x439-1.jpg

Majku i këndon dashurisëJavën e kaluar Majk dhe Getoari publikuan bashkëpunimin e shumëpritur të tyre, “Hajde te baba”.

Kjo këngë është pjesë e albumit të tyre të përbashkët, që mban titullin “Vaksina”.

“Hajde te baba” duket se është një diss i fortë për të gjithë reperët e tjerë ndërkaq Majk dhe Getoari godasin më së shumti reperët e rinj, të cilët i konsiderojnë si fëmijë dhe pilivesa.

Por për të gjithë ata që preferojnë më shumë Majkun e ndjeshëm që i këndon dashurisë një këngë e tillë si duket do të vi shumë shpejtë.

Së fundmi, një kënga e tij në versionin audio po qarkullon në internet.

“Veq pë ty” është titulluar ajo nga personat që e kanë publikuar, teksa ende nuk ka një reagim nga reperi.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera