Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/marina-vjollca.jpg

Marina Vjollca shfaqet e mrekullueshme me fustanin e bardhëAjo është ndër prezantueset më me stil në estradën shqiptare, pasi edhe shfaqet në po të njëjtën mënyrë.

Bëhet fjalë për bukuroshen bionde, Marina Vjollca, e cila në mënyrë të vazhdueshme tërheq vëmendjen e miliona ndjekësve.

Tashmë që ka filluar me emisionin “Klanifornia”, imazhet e ndryshme në rrjete sociale nuk kanë të ndalur nga ajo.

Instagram post shared by @marina_vjollca

Së fundmi, ajo ka lënë ‘gojëhapur’ të gjithë fansat, përmes një paraqitje elegante që ka bërë. E veshur me fustan të bardhë, disa dekore në të shihen të jenë me ngjyrë ari, çka e bën edhe më të kompletuar dukjen e saj.

Sikurse edhe herëve të tjera, Marina është shfaqur me makijazh të rëndë, ndërsa flokët e lakuara i ka lënë të lakuara mbi supe.

Duket se ajo i është rikthyer fuqishëm punës në ekranin televiziv, pas pushimeve të shumta që bëri me bashkëshortin e saj.

Instagram post shared by @marina_vjollca

Të fundit

Rita Ora feston tre vjetorin e këngës “Anywhere”, arrin mbi 300 milionë klikime në YouTube

Këngëtarja renome ndërkombëtare, Rita Ora, po korr sukses të madh në industrinë muzikore. Që nga paraqitja e parë ajo ka zënë vend në tregun e huaj, ndërsa ka grumbulluar miliona fansa an

Modelja ruse që po i mahnit ndjekësit me tiparet e saj

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina Nazarova numëron me mijëra ndjekës në Instagram, të cilët po shtohen

Magjepsëse dhe shumë provokuese

Ajo është një nga infuencueset më të reja të Instagramit. Bëhet fjalë për studenten nga Florida, Vicky Palacio e cila ka befasuar fansat e saj me fotot provokuese. Vicky është shumë aktive

Kim Kardashian zbuloi se sa fiton nga postimet në Instagram

Kim Kardashian ka zbuluar në një nga episodet e shfaqjes së David Letterman në Netflix, se seriali ‘Keeping Up With Kardashians’ nuk është burimi i saj kryesor i të ardhurave. Kim s

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Ashley Graham befason me foton e fundit, tërësisht lakuriq para pasqyrës

Ashley Graham është modelja më e famshme në botë, e mbushur, pikërisht prej ekspozimit të hireve të saj pa komplekse. Por pavarësisht kilogramëve mbipeshë, ajo arrin të bëjë për vete mi

Info Tjera