Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/marina-vjollca.jpg

Marina Vjollca shndërrohet në sulltaneshën Hyrrem, merr vëmendje me transformimin e riAjo vazhdon të marrë vëmendje të madhe me secilin postim që bën në rrjete sociale.

Fjala është për moderatoren nga Shqipëria njëherësh bashkëshorten e reperit Getoar Selimi, Marina Vjollcën.

Kjo e fundit kësaj radhe ka bërë një ndryshim tjetër në dukje, ndërsa është shndërruar në sulltaneshën Hyrrem.

“Kush e ka parë sulltaneshën Hyrem”, ka shkruar ajo krahas fotografive që ka ndarë në rrjete sociale.

Fjala këtu është për serialin “Muhtesem Yuzyil” apo siç tanimë njihet në shqip nga të gjithë “Sulejmani i Madhërishëm”.

Seriali u bazua në jetën e Suleyman (si Sulejmani i Madhërishëm), sulltani më i gjatë mbretërimit të Perandorisë Osmane dhe Hurrem (aka Roxelana), vajza skllave që u bë mbretëresha e tij.

Marina siç shihet ka arritur të transformohet në mënyrën më të mirë të mundshme dhe kjo po pëlqehet edhe nga fansat e ndjekësit e saj.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera