Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/49-Hot-Pictures-Of-Martina-Stella-Which-Expose-Her-Curvy-Body.jpg

Martina Stella shfaqet me bikini dhe ngre temperaturat (Foto)Martina Stella ndez verën me disa foto sensuale.

Me fotot e saj që poston në rrjetet sociale Stella tregon ditë pas dite trupin e saj fantastik dhe format perfekte.

Me një look të sofistikuar dhe joshës, veshje shumë të shkurtra dhe aksesorë ekskluzivë.

Martina çmend fansat e saj të shumtë.

Prej 20 vitesh ajo është shumë e dashur për publikun, që kur në moshën 16 vjeçare interpretoi për herë të parë në filin ‘Puthja e fundit’.

Që atëherë ka kaluar shumë kohë dhe tani ajo është transformuar në dean që zbavit fansat e saj të shumtë në Instagram.

Gjatë karantinës Martina Stella i ka bërë shoqëri ndjekësve të saj në Instagram duke postuar pothuajse çdo ditë video ku kërcente në mënyrë të shfrenuar teksa pinte kafe, me pizhame, por edhe
me të brendshme.

Në fotot e fundit Martina tregon me bikini këmbët e saj të gjata dhe dekoltenë shpërthyese për fansat e saj të cilët nuk i kursejnë zemrat dhe komentet pozitive për të. 

Të fundit

Kida në super formë

Kida këto ditë ka vendosur t’i kalojë në bregdet, teksa po relaksohet gjatë temperaturave të larta. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet me një palë bi

Modelja shqiptare pozon krejt nudo

Françeksa Jaçe, njihet për provokimet e saj në fotografitë që zgjedh t’i publikoj. Së fundmi, ka ndarë me ndjekësit një imazh nudo me nuanca bardhe zi. Ajo ka zgjedhur ta postojë në Inst

Si duket sot njëra nga aktoret më të dashura latine për shqiptarët (Foto)

“Pasionet e Fshehta”, ishte një prej serialeve latino-amerikane që ka theu rekordet e shikueshmërisë. Shikuesit e këtij seriali që u shfaq edhe në Kosovë ende i mbajnë në mend tre vëlle

Enca nuk përmbahet në plazh

Enca ka nisur pushimet, dhe diçka të tillë e ka bërë menjëherë pas publikoi këngën “Break Down”. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto për ndjekësit që ka në rrjetet sociale. Fansat d

Rita i vë flakën rrjetit (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe për fizikun e saj që është gjithmonë në super formë. E nuk janë të rralla foto që këngëtarja posto

Kush i bëri bashkë Rita Orën dhe James Blunt?

Këngëtarja e njohur Rita Ora së bashku me këngëtarin britanik, James Blunt i janë bashkuar grupit prej 700 yjeve me qëllim të zhdukjes së racizmit në industrinë e muzikës britanike. Bashki

Info Tjera