Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Markle-Harry-Queen2-e1615404414694-780x439-1.jpg

Mbretëresha Elizabeth II thuhet se është ‘e shkatërruar’ pas intervistës së Harryt dhe Meghan MarkleMbretëresha Elizabeth II thuhet se është ‘lënduar’ pas intervistës së Meghan Markle dhe Princit Harry me Oprah Winfrey.

“Mbretëresha, e cila kurrë nuk ka dhënë një intervistë zyrtare në media, thuhet se është shkatërruar nga zbulimet tronditëse dhe dëmtimit që iu bë Familjes Mbretërore”, tha Katie Nicholl për Vanity Fair të martën.

COVID-19 në Kosovë dhe botë
Më të lexuarat nga rubrika rozë
Më interesantet nga sporti
Lajmet nga vendi dhe bota
Femra, stil dhe trende
Për një shëndet më të mirë
Moti në Kosovë
Të fundit nga teknologjia
Për ju adhurues të veturave

Mbretëresha Elizabeth II thuhet se është ‘e shkatërruar’ pas intervistës së Harryt dhe Meghan Markle

17 min

Mbretëresha Elizabeth II thuhet se është ‘lënduar’ pas intervistës së Meghan Markle dhe Princit Harry me Oprah Winfrey.

“Mbretëresha, e cila kurrë nuk ka dhënë një intervistë zyrtare në media, thuhet se është shkatërruar nga zbulimet tronditëse dhe dëmtimit që iu bë Familjes Mbretërore”, tha Katie Nicholl për Vanity Fair të martën.

E SPONSORUAR

‘Extra lirë në Interex!’

“Ajo është gjithashtu e shqetësuar për Princin Philip, i cili mbetet akoma në spital duke u rikuperuar”, shtoi ajo.

Mbretëresha Elizabeth II, Princi Harry dhe Meghan Markle (Foto: AP)

Sipas Nicholl, Pallati Bukingham ka bërë një deklaratë të martën në mbrëmje pas gati 48 orësh takimesh, bisedimesh mbi krizat dhe bisedave private familjare.

“Burimet thonë se deklarata është krijuar për të shuar ‘zjarrin’ pas intervistës së Harryt dhe Meghan”, vazhdoi më tej Katie.

Derisa ende nuk dihet nëse Mbretëresha ka parë intervistën, 94 vjeçarja raportohet se u informua nga ndihmësit e pallatit të hënën në mëngjes.

Princi Charles (Foto: Getty Images)

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera