Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/melisaa-lleshi-939.jpg

Melisa i largon të gjitha fotografitë e “Përputhen”Melisa dhe Andi, ish-konkurrent i “PërPuthen”, u vunë në qendër të vëmendjes, për shkak të disa fotove që i bënë fansat të dyshojnë se mes tyre mund të kishte diçka.

Shkak u bënë dy foto në fakt, njëra ku Melisa dhe Andi kishin në sfond një divan të njëjtë dhe një tjetër ku kishin të njëjtin kapuç.

Melisa sqaroi dje fotot, ndërsa tha se divani është rastësi, ndërsa kapuçin ja kishte dhënë ajo Andit, por duke mohuar se mes tyre ka diçka.

Ndërkohë, sot ajo ka bërë një veprim të papritur, duke fshirë nga llogaria në Instagram të gjitha foto dhe videot që kishte nga emisioni “PërPuthen”.

Nuk dihet ende arsyeja e këtij veprimi.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera