Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/miley-cyrus-2020-mike-coppola-696x442-1.jpg

Miley Cyrus i lë të gjithë me gojë hapur me look-un e saj trasparentTë shumtë kanë qenë artistët që janë ngjitur në skenën e Los Angeles dhe Nashville për të bërë performancën e tyre, nga Bon Jovi tek BTS, Usher dhe një super seksi si Miley Cyrus, mbretëresha e padiskutueshme e eventit.

Fansat kanë asistuar live në streaming gjatë shfaqjes, që ka bërë bashkë shumë artistë dhe zhanre të ndryshme muzikore, me BTS, Coldplay, Keith Urban, Miley Cyrus, Usher, Kane Brown, si dhe me të ftuarin special Khalid, dhe shumë të tjerë.

Të gjitha performancat e festivalit janë xhiruar në skenat e Los Angeles dhe Nashville, përballë një publiku virtual, një fan wall dëgjuesish të iHeartRadio.

Mes të ftuarve edhe Milley Cyrus, që nuk ka zhgënjyer me pamjen e saj dhe me performancën, e veshur me një komplet transparent, që i ka lënë shumë pak vend imagjinatës. Fansat e saj kanë mbetur pa fjalë.

View this post on Instagram

Gonna delete soon. @iheartfestival

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Të fundit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Modelja seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica

Ndahet çifti që bënte seks dhjetë herë në ditë!

“Bënim seks dhjetë herë në ditë”, kishte deklaruar Melissas Sata në një media kohë më parë për raportet me futbollistin e njohur nga Gana, Kevin Prince-Boateng. Megjithatë, tashmë ave

Bebe Rexha me projekt të ri

Në intervistën e fundit, Bebe Rexha foli për projektin e ri, albumin si dhe të dashurin. Bebe Rexha së fundi ka dhënë një intervistë për “People”, në të cilën tregoi shumëçka edhe p

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së saj

Këngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj. Nëpërmjet postimeve në llogarinë e

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Info Tjera