Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/emrata-1.jpg

Modelja e njohur reagon ndaj akuzave për ndërhyrje kirurgjikale gjatë shtatzanisëEmily Ratajkowski ka mohuar akuzat se ka bërë ndërhyrje në buzë. Supermodelja 29-vjeçare, e cila është në pritjë të fëmijës së saj të parë iu përgjigj akuzave me një postim në Instastory ku shprehet se nuk ka bërë ndërhyrje por mund të duket më e fryrë për shkak të ndryshimeve që pëson trupi gjatë shtatzanisë.

“Nuk kam bërë ndërhyrje në buzë ( pa gjykuar njerëzit që bëjnë – do të dukeni shkëlqyeshëm) Por nuk mund të bëni injeksione kur jeni shtatzënë. Vëllimi i gjakut të një gruaje rritet 50%, prandaj zonjat mund të fryhen pak në fytyrë dhe buzë gjatë shtatzënisë.“, ka shkruar modelja.Themeluesja e Inamorata zbuloi lajmin se ajo dhe partneri Sebastian Bear-McClard po presin fëmijën e parë në Tetor të vitit që shkoi teksa pozoi për revistën Vogue. Modelja ka folur dhe më parë për ndryshimet që pëson trupi gjatë kësaj periudhe. “Çuditërisht nuk kam shqetësime. Në vend që të ndjej frikë, kan një ndjenjë të re paqeje. Tashmë jam mësuar me këtë person brenda trupit tim.”, u shpreh ajo.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera