Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/the-untold-truth-of-erika-costell.jpg

Modelja më e kërkuar e momentitErika Costell lindi më 12 nëntor 1993, në Toledo, Ohio, Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo kishte një interes të madh për modelim që nga fëmijëria e saj dhe gjithashtu filloi të mësonte që në moshë të vogël.

Duke folur për arsimin e saj, ajo përfundoi universitetin për administrim biznesi në Middle Tennessee State University.

Ajo filloi karrierën e saj të modelimit në moshën e re 16 vjeç kur Larry Murdock e çoi atë në fotosesionin e parë.

Para modelimit, ajo ishte një nxitëse tifozësh. Ajo erdhi në qendër të vëmendjes pasi filloi të postonte video në YouTube.

Aktualisht, ajo ka fituar mbi 3.6 milion abonentë në YouTube dhe ajo rregullisht poston video së bashku me yje të tjerë të YouTube si Jake Paul, Alissa Violet dhe disa të tjerë.

Përveç kësaj, ajo është gjithashtu një anëtare e grupit shoqëror Team 10.

Aktualisht, ajo është jashtëzakonisht e popullarizuar në faqet e mediave sociale ku ka pothuajse 3.5 milion ndjekës në Instagram.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera