Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/belen-rodriguez-1.jpg

Modelja po ndez meshkujt në gjithë botën (Foto)Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë.

Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë.

Belen ka qenë ndër të parat që ka pozuar nudo për një kalendar si dhe ka pushtuar kopertinat e revistës Playboy në Itali.

Të fundit

Modelja e fitnesit me trupin perfekt

Andrea Thomas është një eksperte fitnesi dhe trajnere nga SHBA. Andrea ka tërhequr shumë në rrjetet sociale me fizikun e saj dhe fotot shumë tërheqëse. Bukuroshja amerikane nisi të ushtrohej

Morena Taraku vjen me poza tërheqëse, në fokus vë të pasmet e bujshme

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër më të pëlqyerat kohëve të fundit. Përmes ndryshimit që ka bërë në dukje, ajo vazhdimisht po sjell imazhe tërheqëse, të c

Agnesa Vuthaj thotë se nuk i zgjatin lidhjet e dashurisë

Agnesa Vuthaj ishte e ftuar së fundi në emision “NIN” në Klan Kosova.  Nga biseda për përditshmërinë dhe karrierën, Agnesa u pyet edhe për jetën private. Njëra nga pyetjet që iu para

Fansat befasohen nga fotot e Rihanna-s

Rihanna është ndër këngëtaret me famë ndërkombëtare që ka treguar sukses edhe në sferën e biznesit. Artistja që një kohë të gjatë është duke shpenzuar energjinë në ‘Savage x Fent

Modelja e njohur reagon ndaj akuzave për ndërhyrje kirurgjikale gjatë shtatzanisë

Emily Ratajkowski ka mohuar akuzat se ka bërë ndërhyrje në buzë. Supermodelja 29-vjeçare, e cila është në pritjë të fëmijës së saj të parë iu përgjigj akuzave me një postim në Insta

Yllka Kuqi sjell në treg projektin e ri muzikor

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, njihet në përgjithsë për interpretimet e këngëve të saj. Artistja është edhe më e njohur për mbrëmjet muzikore, aty ku grumbullon me mijëra fansa. Në n

Info Tjera