Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/morena-taraku.jpg

Morena Taraku vjen me poza tërheqëse, në fokus vë të pasmet e bujshmeKëngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër më të pëlqyerat kohëve të fundit.

Përmes ndryshimit që ka bërë në dukje, ajo vazhdimisht po sjell imazhe tërheqëse, të cilat po komentohen nga fansat.

Derisa edhe po punon në projektet e reja, bukuroshja brune ka kohë që të realizojë edhe poza provokuese.

Foto: Instastory

Në një postim në rrjetin social Instagram, Morena ka ndarë një fotografi, ku shihet e veshur me plot stil.

Pozat ajo i ka marrë para pasqyrës, duke vënë në pah vetëm të pasmet e formësuara, të fituara përmes stërvitjeve të shumta.

 

Në këtë rast ajo kishte fshehur fytyrën, duke fokusuar vetëm tiparet e tonifikuara trupore.

Ndërkaq, “Alexander” mbetet hiti saj i fundit, që u prit mirë nda admiruesit e muzikës së saj.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera