Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/original.jpg

Motra e Dua Lipa i ngrit “temperaturat” bregdetin shqiptar (Foto)Familja e këngëtares me famë botërore, Dua Lipës ka zgjedhur këto ditë Shqipërinë për të kaluar disa ditë pushime.

Dukagjin Lipa, së bashku me bashkëshorten Anesën, djalin Gjinin dhe vajzën Rina po shijojnë pushimet në bregdetin e jugut të vendit tonë.

Notra e këngëtares së famshme  ndau me ndjekësit e sj Në Instagram momentet, teksa relaksohej në Ksamil.

Rina Lipa postoi foto e veshur me bikini të zeza duke vënë në pah linjat e saj elegante trupore.

Ajo dukej mjaft joshëse me fotot që ndau sot nga bregdeti shqiptar.

Për shkak të angazhimeve, Dua Lipa mungoi në udhëtimin turistik të familjes së saj në Shqipëri.

Të fundit

Bebe Rexha me projekt të ri

Në intervistën e fundit, Bebe Rexha foli për projektin e ri, albumin si dhe të dashurin. Bebe Rexha së fundi ka dhënë një intervistë për “People”, në të cilën tregoi shumëçka edhe p

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së saj

Këngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj. Nëpërmjet postimeve në llogarinë e

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Tayna duket atraktive në foton e fundit, në fokus të veçantë vë gjoksin

Reperja shqiptare Tayna ka filluar të bëhet tejet aktive në publikimin e imazheve provokuese në rrjete sociale. E veshur me një bluzë të shkurtër e cila i zbulonte gjoksin, ajo dukej tejet sek

Ledri Vula nuk kursehet, zbuloni sa ka shpenzuar vetëm për një orë

Reperi i dashur për publikun, Ledri Vula, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave të shumtë me stilin e tij të veçantë. Për t’u dukur gjithmonë bukur dhe i kuruar në çdo detaj, ai

Pse Mbretëresha nuk lejoi Meghan Markle të mbante kurorën ruse në dasmë

Që prej dasmës së majit të vitit 2018, shumë histori janë treguar në lidhje me kurorën e famshme të cilën do të vendoste Meghan Markle. Në thelb, Meghan fillimisht dëshironte të vendoste

Info Tjera