Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/rinush-780x439-1.jpg

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”Ka tash e sa kohë që motra e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rina Lipa, ka filluar një karrierë në modeling.

Kësaj here ajo është fotografuar para aparatit të Anaïs Gallagher, për një fushatë të re luksoze për gjigantin e pijeve “Coca-Cola”.

Pjesë e kampanjës janë edhe Roman Kemp dhe Lady Leshurr, shkruan MSN.

Fusha e quajtur “Open That Coca-Cola”, ka të bëjë me “ndjenjën e papërshkrueshme të pirjes së gllënjkës së parë të pijes Coca-Cola”.

Një sondazh i kryer nga “Coca-Cola” zbuloi se 25 për qind e britanikëve e konsiderojnë shijen e kësaj pije si të papërshkrueshme.

Anaïs gjithashtu kapi influencuesin Saffron Barker, finalistin e “RuPaul’s Drag Race UK”, Tayce dhe aktorin e “It’s A Sin”, Nathaniel Hall për projektin.

Ajo tha: “Të punoja me Coca-Cola në këtë xhirim ishte një sfidë kaq argëtuese. Unë dua të përdor shitjen time artistike për të sjellë në jetë një ndjesi që është pamundësisht e vështirë të thuhet me fjalë. Pra, në vend të kësaj, ne i kapëm ato në imazhe”.

Ndërkohë, Rina tha: “Të përshkruash pirjen e një coca-cole është e vështirë, por kjo më bën të mendoj për kohë të mira, për të bërë kujtime dhe për verën”.

Foto: Anaïs Gallagher

Nathaniel – i cili luajti Donald Bassett në dramën “It’s A Sin” – komentoi: “Komunikimi i ndjenjës së pirjes së një coca-cole përmes shprehjeve të fytyrës ka qenë shumë argëtuese. Dhe nuk kërkohet asnjë aktrim!”.

Anaïs – e cila u regjistrua në kolegj arti në vitin 2018 – ka fotografuar muzikantë të tillë si: Sam Fender, Yungblud, Blossoms, Inhaler dhe ish-rokerin Noel.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera